Competitieteams

Teamindeling en reservelijst voor de Regiocompetitie Noordoost van de Goorse Tennisclub 2013.
Je kunt de uitslagen vinden op de site van de KNLTB. Vul hiervoor verenigingsnummer 65920 in. Op deze pagina staan directe links naar de uitslagen van betreffend team zonder dat je het verenigingsnummer hoeft in te vullen.

DINSDAG COMPETITIE 2017                        VRIJDAG COMPETITIE 2017

Dames Dubbel 45+ 3e klasse                                 Heren Dubbel 45+ 4e klasse 
Lies Leloux (c)                                                   Ferdie Ecker (c)
Marjon Busch                                                        Herman Nordholt
Truus Katier                                                           Marco van den Berg
Dinie Oosterbeek                                                    Marcel Hulsman
Diny van der Veer                                                  Jeroen Roetgerink
Gerry Weber                                                           René Slag
Gerry Wissink                                                         Emiel Vaarhorst
.                                                                               Sam Vermeer
.                                                                               Hennie Visscher
Dames Dubbel 45+ 4e klasse
Jet Spekreyse (c)                                              Heren dubbel 45+ 4e klasse
Bianca Kant                                                           Johan Klein Twennaar (c)
Paulien Quee                                                         Rob van Zoelen
Jopie Peuscher                                                      Bas van der Horst
Truus Overbeek                                                     Marc Lamain
Lineke Bergman                                                    Rob van beek
.                                                                              Gerald Barink

                                                                               Heren Dubbel 45+ 5e klasse
                                                                               Anton van de Strate (c)
.                                                                              Arend Wissink
.                                                                              Gert Oosterbeek
.                                                                              Herman Kraak
.                                                                              Will Cornelisse
.                                                                              Stef Alferink

ZATERDAG COMPETITIE 2017

Gemengd 17+ 2e klasse                                       
Michiel van der Plas (c)
Onno Overbeek
Michiel Huijgen
Saskia Smit
Marleen Oud
Leonie Wissink
Noreen Vorwerg
Yvonne Overmaat
Amanda Slot

Dames 17+ 4e klasse
Inge Mensink (c)
Lonneke Bekhuis
Vides Overbeek
Stefanie Hassink
Manon Smit
Sharon de Jong
Esther ter Welle