Voor NIET LEDEN die toch eens willen tennissen

06 maart 2022


 
 
Ken je vrienden, familie, buren of kennissen die weleens een baan willen huren, maar niet meteen lid willen worden? Of ken je eigenaren van campings, vakantieparken en/of hotels in de buurt die deze mogelijkheid met hun gasten willen delen?
 
De KNLTB en Goorse TC spelen in op  snel een baan kunnen huren, zondere verdere (contributie)verplichtingen. Bovendien zijn de banen eenvoudig te boeken en te betalen. Een mooie nieuwe inkomstenbron voor onze vereniging. Dus support onze vereniging en deel dit nieuws !

Download de Meet & Play App en word onderdeel van hét tennis-en padelplatform van Nederland.

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen